Dom 3 pokoi 100 m² Zabljak, Czarnogóra

Zabljak, Czarnogóra
$173,980
$1,740/m²
;
In CRM: 13529446
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.01.2023

Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    258 m²

Opis

Ten dwupiętrowy dom ma powierzchnię 100 m2 i działkę o powierzchni 258 m2.

Dom znajduje się w samym sercu miasta, przy spokojnej uliczce obok lasu. Ulica jest odśnieżana zimą, a w pobliżu znajduje się szkoła. Jezioro Czarne oddalone jest o 25 minut pieszo, a ośrodek narciarski SavinKuk oddalony jest o zaledwie 10 minut jazdy samochodem.

Dom został wybudowany na bloczkach ceramicznych według oryginalnego projektu, z zewnątrz wygląda bardzo pięknie i nietypowo. Zainstalowano wszystkie niezbędne urządzenia. Dom jest gotowy zarówno do stałego zamieszkania, jak i do wynajmu. Dom ma duży potencjał wynajmu.

Wszystkie media są podłączone: miejska sieć elektryczna i wodna, kanalizacja. Centralne ogrzewanie z okablowaniem we wszystkich pomieszczeniach. Kuchnia ma piec opalany drewnem, który można zastąpić kominkiem.