Mieszkanie 3 pokoi 81 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$253,568
$3,130/m²
;
In CRM: 9074
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,130/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

A5-194. SOLD! Przestronny apartament z dwoma sypialniami w kompleksie z basenem

Do saleI w wspaniałym, otoczonym murem kompleksie z panoramicznym basenem,

kawiarnia i spa, siłownia, parking, przestronne mieszkanie.

81 m2 apartament posiada 2 sypialnie, pokój dzienny, 2 łazienki i

taras z pięknym widokiem na Zatokę Kotor. Położony na drugim piętrze.

Jest firma zarządzająca. Tylko 200 metrów od morza. W

natychmiastowe sąsiedztwo sklepów, kawiarni, restauracji. Do Kotor 16 km, do Herceg Novi 19 km.