Dom 6 pokojów 327 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$1,59M
$4,858/m²
;
In CRM: 2464
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    327 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 382 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

D9- 1102. Willa w Stolivie, Zatoka Kotor, Czarnogóra

Willa na sprzedaż znajduje się w Czarnogórze w małym miasteczku Stoliv (Stoliv), słynnym na całym świecie kurorcie Kotor Bay, około 15 km od miasta Kotor, 7 km od lotniska Tivat. Willa znajduje się na Zatoce Kotor. Odnowiony i zmodernizowany trzypiętrowy zabytkowy kamienny dom z kominkiem i sauną, 327m2, na pierwszej linii przed stokiem górskim, 20 metrów od piaszczystej żwirowej plaży i morza. Dla imprez firmowych, budowania zespołów, rodzinnych wakacji, rekreacji w towarzystwie przyjaciół i kolegów, zbiorowa turystyka oferuje tę willę.
Istnieje bezpłatny prywatny parking, duży plac 1382 m2, ogród, kominek na zewnątrz do grillowania, 2 tarasy.
Pokoje gościnne (6 PC.) znajdują się na 1, 2 i 3 piętrze, wszystkie z łazienkami (prysznice z hydromasażem i WC). Jest też pralka.
Na drugim piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia: duża lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, kuchenka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, naczynia i urządzenia.