Mieszkanie 3 pokoi 93 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$335,471
$3,607/m²
;
In CRM: 669800
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.10.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Blaumana iela, 28 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,607/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Szczegóły wnętrza

Funkcje naprawy:

  • Odnowiony

Opis

Wyłączne zaczyna się od prywatnej windy, która prowadzi bezpośrednio do mieszkania. Wejście i wyjście są również możliwe poprzez schody za pomocą klucza osobistego. Jedyny budynek z indywidualnymi elementami dekoracyjnymi secesyjnymi w dziele architekta Kārlisa Felskosa. Elementy architektoniczne są zaprojektowane w stylu secesyjnym - maski z długimi, pływającymi włosami, głowy lwów z otwartymi ustami, medaliony, ozdobne poręcze dachowe i skrzydlate smoki koronujące widelce nad narożnikami budynku. Kuchnia ma okno z widokiem na dziedziniec. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i magazynem z indywidualnym ogrzewaniem gazowym. Przestronny salon posiada trzy okna elewacji, które otwierają się na ulicy Blaumaņa. Sypialnia posiada jedno okno, z którego można uzyskać dostęp do łazienki z wanną, jak również do magazynu. W drugiej łazience znajduje się wanna i prysznic, a pokój jest oświetlony dużym oknem. Apartament jest w pełni odnowiony i umeblowany. Żyrandole, meble, parkiety i przewody elektryczne są produkowane we Włoszech i Niemczech, podkreślając ich wyłączność. Drzwi, drewniane panele w korytarzu i kuchni, a także niektóre meble są ręcznie wykonane przez mistrzów. Płytki i grzejniki pochodzą z fabryki, która wyposażyła ten dom na początku ubiegłego wieku.