Dom 5 pokojów 192 m² Jurmała, Łotwa

Łotwa, Jurmała
$1,06M
$5,503/m²
;
In CRM: 1449
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.12.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Jurmała
  • Adres
    Selgas iela, 4

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    192 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 800 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Taras

Opis

W pobliżu morza i lasu sosnowego. Pobliskie przystanki taksówek, sklepy spożywcze. Ekskluzywny dom w Jurmali z Euroremont zostaje poddany. Dom ma 3 sypialnie z 2 łóżkami, salon, przestronną kuchnię, łazienki, garaż. Dom jest wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego (piekarnik, kuchenka elektryczna, wbudowana kuchnia, lodówka, zmywarka do naczyń, pralka itp.) Możliwy wynajem według miesięcy: kwiecień, październik - 6000 EUR / me. Maj, wrzesień - 8 000 EUR / me. Czerwiec - 7000 EUR / mes. W pobliżu lasu morskiego i sosnowego. Pobliskie przystanki taksówek, sklepy spożywcze.