Mieszkanie 7 pokojów 400 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$1,41M
$3,523/m²
;
In CRM: 30469
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Pulkveza Brieza iela, 21

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,523/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    7
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012

Opis

Penthouse w nowym projekcie w centrum Rygi.

Sprzedaję całe 7 piętro.
Do mieszkania można dojechać bezpośrednio windą.
Apartament można podłączyć do tarasu na dachu domu.

Apartament z dużymi panoramicznymi oknami i pięknym widokiem na miasto, piękny taras z elementami dachowymi, drewniany kominek.

Układ: Wszelkie ustalenia mogą być dokonane. Na podstawie kolumn.

Parking podziemny - można kupić dodatkowe miejsca.