Mieszkanie 4 pokoi 130 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$359,071
$2,762/m²
;
In CRM: 30077
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Ciekuru iela, 3 Liepa

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,762/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Szczegóły wnętrza

Pokrycie podłogowe:

  • Parkiet

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Opis

Na sprzedaż jest 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mežaparks.

Apartament składa się z salonu, w połączeniu z kuchnią, dwie łazienki, trzy sypialnie, balkony i tarasy.

Zdjęcia wnętrz są demonstracjami mieszkania.
Pełny projekt wykończeniowy - podłogi parkietowe, wysokiej jakości kanalizacja i płytki.

Infrastruktura:
- 15 minut samochodem do zoo autobusowego
- 5 minut do klubu golfowego Ozo
- Mezaparks jest daleko.

Istnieją inne opcje dla apartamentów. Zadzwoń po więcej informacji. można omówić warunki.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte