Mieszkanie 3 pokoi 237 m² Balangan, Indonezja

Jimbaran, Balangan, Indonezja, Kuta Selatan
$472,500
$1,994/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,994/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    237 m²

Opis

To solidna gra na półwyspie Bukit. Blokujesz w 250,200 dolarów na 3BR, willi 3BA z prywatnym basenem, zamkniętą kuchnią i pełnym centralnym AC na szczelnym 100 m2 działce. Inteligentny projekt oznacza brak zmarnowanej przestrzeni; budowniczy priorytetowo funkcje nad błyskiem z jasnych stref życia i snu, naturalnego przepływu powietrza i zieleni w całym. Zakończenie Q1 2027 daje mniej więcej dwa lata dla Pecatu budować dalej wokół ciebie. Prawdziwe plusy znajduje się w miejscu: jesteś w odległości spaceru od kawiarni i Arete Sport Center, minuty do Balangan i plaży Bingin, a w pobliżu szkół międzynarodowych. 27-letnia dzierżawa zamyka okno wyjściowe na początku lat 50. Potencjał renowacji jest silny w tej okolicy; kompaktowe, w pełni wyposażone wille takie jak to szybko przenieść się do koczowników cyfrowych i pary poszukujących chorego życia przybrzeżnego. Dwie dostępne jednostki; kupić teraz po cenach off@-@ plan i oglądać różnicę wartości zakończenia.

Lokalizacja na mapie

Jimbaran, Balangan, Indonezja, Kuta Selatan