Szeregowiec 5 pokojów 245 m² Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Grecja

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Vari Municipal Unit
$767,461
$3,132/m²
;
In CRM: 25420
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Miasto
    Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    245 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    245 m²

Opis

Na sprzedaż w Atenach maizonette 245 m kw. Maisonette ma 3 poziomy. Parter składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. 1 piętro składa się z salonu z kuchnią, jeden prysznic WC. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jeden prysznic WC. Są: kominek, klimatyzacja, markizy. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking. Maisonette znajduje się w obszarze Varkiza