Szeregowiec 4 pokoi 187 m² Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Grecja

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni
$2,15M
$11,491/m²
;
In CRM: 64820
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Miasto
    Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    187 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    187 m²

Opis

Na sprzedaż w Atenach maizonette 187 m kw. Maisonette ma 2 poziomy. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jeden prysznic WC. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, 2 WC pod prysznicem. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. {C: $aaccff} Tłumaczenie: W jednej z najspokojniejszych i najspokojniejszych dzielnic Voula, w Nea Kalymnos, ten luksusowy dwupoziomowy maisonette jest prezentowany, w pełni umeblowany, nowo wybudowany w 2025 roku i gotowy do natychmiastowego obsadzenia. Rezydencja oferuje łącznie 187 m2, rozmieszczonych na parterze i 1 piętrze, położony na 472 m2 powierzchni z prywatnym 290 m2 ogród. Morze znajduje się zaledwie 2 km. Podłoga naziemna Na poziomie gruntu wita Cię z oszałamiającym open- plan życia i jadalnia, wzbogacony przez naturalne światło, elegancki projekt oświetlenia i ciepłe drewniane akcenty. Palenisko energetyczne tworzy przytulną atmosferę, podczas gdy duże otwory szklane zapewniają bezpośredni dostęp do ogrodu. Nowoczesna, wysokiej jakości kuchnia doskonale integruje się w przestrzeni. Ten poziom obejmuje również główną sypialnię z łazienką i dodatkową pięknie zaprojektowaną łazienką. 1 piętro Na pierwszym piętrze znajdują się trzy bardziej przestronne sypialnie, idealne dla rodziny lub gości. Jeden z nich jest mistrzem z własną łazienką. Wszystkie pokoje oferują komfort, jasność i nienaganną ergonomię. Obszary zewnętrzne i udogodnienia Prywatny ogród o powierzchni 290 m2 to wyjątkowy wypoczynek, z dużym oświetlonym basenem, pergolą z grillem, wyposażeniem na zewnątrz i oświetleniem nocnym. Obiekt oferuje również trzy prywatne miejsca parkingowe, niezależną składownię z szafami i ładowarką do pojazdów elektrycznych. Cechy techniczne i wyposażenie Klasa energetyczna A + Ogrzewanie podłogowe Pompa ciepła Energia elektryczna w trzech fazach Klimatyzacja Słoneczny podgrzewacz wody Pełny system smart- home Kamery alarmowe i ochronne Oprawki do okularów i okularów Podłogi drewniane Winda Drzwi bezpieczeństwa Dostęp dla wózków inwalidzkich Jasny, przewiewny i dwuaspektowy Pet- friendly Nadaje się do użytku inwestycyjnego lub profesjonalnego Miesięczne opłaty komunalne: 50 EUR Rezydencja premium o doskonałej konstrukcji, przestronnej konstrukcji i rzadkiej prywatności, znajduje się w jednym z najbardziej uprzywilejowanych obszarów Voula.