Szeregowiec 2 pokoi 92 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$417,566
$4,539/m²
;
In CRM: 218408
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.11.2025

• Adres
    Kountouriotou, 35

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    92 m²

Opis

Na sprzeda? powierzchni kamienicy 92 m kw. w Salonikach w budowie. Dom znajduje się na 2 poziomach. Siódme piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki, jednej spiżarni. Ósme piętro składa się z salonu z kuchnią, salonu. Okna oferują widok na morze. W obiekcie jest ogrzewanie. W budynku jest winda. Nieruchomość obejmuje parking, garaż.