Willa 4 pokoi 175 m² Sarti, Grecja

Sarti, Grecja, Municipality of Sithonia, Toroni Municipal Unit
$1,40M
$7,990/m²
;
In CRM: 203350
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    175 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    3 700 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowa willa o powierzchni 175 m kw. na Półwyspie Sitonii, region Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, 2 pokoje prysznicowe. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Willa ma położenie kątowe. Z okien znajduje się widok na morze, miasto. Obiekt ma klimatyzację. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.