Dom wolnostojący 3 pokoi 109 m² Thermisia, Grecja

Thermisia, Grecja, Municipality of Ermionida, Municipal Unit of Ermioni
$342,406
$3,141/m²
;
In CRM: 63340
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    109 m²

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowy dom 109 m kw. w Peloponezu. Dom składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, 2 WC prysznic. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Proszę. Urocze 109 m2 Waterfront Villa z prywatnym Dock - Porto Hydra Village, Akti Ydras Położony w prestiżowej miejscowości Porto Hydra w Akti Ydras, Ermioni, ten elegancki i w pełni odnowiony 109 m2 willa jest oferowana na sprzedaż, z prywatnym ogrodem i bezpośrednim dostępem do kanału przez własny prywatny dok - idealny dla miłośników łodzi. Właściwość jest rozwijana na jednym poziomie i obejmuje: Przestronny salon z open- plan, w pełni wyposażona kuchnia Trzy wygodne sypialnie z szafy Dwie nowoczesne łazienki Magazyn Dwa werandy z otwartym widokiem na kanał i bujne otoczenie W pełni odnowiony w 2017 roku (okna z podwójną szybą, nowe drzwi, hydraulika, instalacje elektryczne, słoneczny podgrzewacz wody) willa posiada również autonomiczne ogrzewanie elektryczne, klimatyzację, ekrany owadów i off- peak energii elektrycznej. Sprzedawane w pełni umeblowane i move-in gotowy. Najważniejsze punkty: Kanał i widok na morze Jasny i przewietrzony z wentylacji krzyżowej Idealny do użytku wakacyjnego lub wynajem inwestycji Pet- friendly Szacowana wielkość działki: 200- 300 m2 (z zastrzeżeniem potwierdzenia) 📍 Odległość: Morze: 0,1 km (w obrębie kompleksu nabrzeża morskiego) Ermioni: 11 km Porto Heli: 17 km Lotnisko w Atenach: 190 km