Willa 3 pokoi 59 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$375,184
$6,359/m²
;
In CRM: 201064
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 419 m²

Opis

Dom jednopiętrowy na sprzedaż 65 m2 w Sitonii, Halkidiki
Modułowy dom (zbudowany w 1987 roku, odnowiony w 2017 roku) z widokiem na las i w pełni odnowiony ogród w 2024 roku, oferuje przytulność i komfort w środowisku.
Cechy:
Powierzchnia: 65 m2
3 sypialnie
Salon z kuchnią
1 łazienka z prysznicem
Widok lasu
Wyposażenie:
Słoneczny podgrzewacz wody (zainstalowany w 2023 r.)
Klimatyzacja, ogrzewanie.
Markizy, miejsce do grillowania
Obiekty dla osób niepełnosprawnych
2 budynki gospodarstwa domowego w ogrodzie
Parking prywatny
Do sprzedaży z meblami
Nadaje się zarówno do stałego pobytu i odpoczynku.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit