Willa 10 pokojów 600 m² Korinos, Grecja

Korinos, Grecja, Katerini Municipality
$792,377
$1,321/m²
;
In CRM: 193832
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    4
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    10
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Na sprzedaż 5 piętrowy domek o powierzchni 600 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Parter składa się z jednej sypialni, 2 magazynów. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, 2 salonów z kuchnią, 2 pokoi z prysznicem. Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, 2 salonów z kuchnią, 2 pokoi prysznicowych. Podłoga poddasza składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju prysznicowego. Półpiętro składa się z jednej sypialni, 2 salonów z kuchnią, 2 pokoi prysznicowych. Z okien otwiera się widok na góry, miasto. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, markizy, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.