Willa 3 pokoi 220 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$659,211
$2,996/m²
;
In CRM: 180418
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 750 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowa willa o powierzchni 220 m2 na półwyspie Athos, region Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z jednej spiżarni.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, 2 kuchni, 2 pokoi prysznicowych.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, barbecue, ogrzewania. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Wcześniej, dolne piętro budynku było używane jako sklep, który daje duży potencjał do użytku komercyjnego lub mieszkalnego. Ponadto nieruchomość obejmuje działkę rolniczą o powierzchni 300 metrów kwadratowych, znajdującą się przed domem i zakupioną w celu zapewnienia bezpośredniego dostępu do morza.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata