Willa 2 pokoi 85 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$396,189
$4,661/m²
;
In CRM: 168526
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 300 m²

Opis

Na sprzedaż 1- piętrowy domek o powierzchni 85 metrów kwadratowych na Półwyspie Sitońskim, w regionie Halkidiki. Domek składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem. Z okien znajduje się widok na góry, las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzację, grill, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit