Willa 5 pokojów 150 m² Nikiti, Grecja

Nikiti, Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$932,209
$6,215/m²
;
In CRM: 166760
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    740 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowy domek o powierzchni 150 m kw. na Półwyspie Sitonii, region Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednego pokoju z prysznicem. Okna wychodzą na miasto. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, markizy, grill. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.