Willa 6 pokojów 220 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Toroni Municipal Unit
$815,683
$3,708/m²
;
In CRM: 165581
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 500 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy domek o powierzchni 220 metrów kwadratowych na Półwyspie Sitońskim, w regionie Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z 4 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju prysznicowego. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem. Okna wychodzą na góry. Obiekt posiada kominek, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Sithonia, Toroni Municipal Unit