Willa 6 pokojów 220 m² Municipality of Pylaia Chortiatis, Grecja

Grecja, Municipality of Pylaia Chortiatis, Panorama Municipal Unit
$524,575
$2,384/m²
;
In CRM: 165463
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    4
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowy domek o powierzchni 220 metrów kwadratowych w Salonikach. Parter składa się z jednej spiżarni.
Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem.
Trzecie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki.

Okna oferują widok na morze. Obiekt posiada kominek, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż.