Dom wolnostojący 2 pokoi 60 m² Polygyros, Grecja

Polygyros, Grecja, Polygyros Municipality
$495,898
$8,265/m²
;
In CRM: 62238
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    60 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 158 m²

Opis

🏡 Dom na sprzedaż w Gerakini, Halkidiki Na sprzedaż: jednopiętrowy dom o powierzchni 60 m2 w Gerakini, na działce oferującej widoki na morze i potencjał renowacji. 🔹 Układ: • 2 sypialnie • Salon z kuchnią • 1 łazienka • 1 WC z prysznicem 🔹 Cechy: • Widok na morze • Panele słoneczne do gorącej wody • Klimatyzacja • Umeblowane 🔹 Dodatki: • Ogród • Miejsce parkingowe 📍 Idealny do renowacji i transformacji w przytulne letnie rekolekcje lub wynajem nieruchomości.

Lokalizacja na mapie

Polygyros, Grecja, Polygyros Municipality