Dom wolnostojący 4 pokoi 150 m² Municipality of Megara, Grecja

Grecja, Municipality of Megara, Municipal Unit of Megara
$259,756
$1,732/m²
;
In CRM: 62138
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    150 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy dom 150 m kw. w Peloponezu. Parter składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Oddzielny dom znajduje się w obszarze Agioi Theodoroi Ma dach z kafelkami. W pełni wyposażone w urządzenia elektryczne

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Megara, Municipal Unit of Megara