Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Litochoro, Grecja

Litochoro, Grecja, Dion Olympos Municipality
$253,852
$2,821/m²
;
In CRM: 62095
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $2,821/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    90 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 90 m kw na Olympic Coast. Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Mieszkanie ma przedni układ. Widok na miasto, góra otwiera się od okien. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek bez windy.

Lokalizacja na mapie

Litochoro, Grecja, Dion Olympos Municipality

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?