Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Nea Makri, Grecja

Nea Makri, Grecja, Municipality of Marathonas, Nea Makri Municipal Unit
$301,081
$3,764/m²
;
In CRM: 59207
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $3,764/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    80 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 80 m kw w Attica. Apartament znajduje się na parterze. Składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Mieszkanie ma przedni układ. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Apartament znajduje się w obszarze Nea Makri

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?