Willa 650 m² Sitia, Grecja

Sitia, Grecja, Municipality of Sitia, Sitia Municipal Unit
$944,567
$1,453/m²
;
In CRM: 56313
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    650 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    650 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Luksusowa willa o powierzchni 650 mkw w centrum miejscowości Sitia, w pobliżu tradycyjnego portu. Składa się z parteru i 3 dodatkowych poziomów i piękny ogród. Zewnętrzne: 2 miejsca parkingowe z dostępem zewnętrznym i wewnętrznym. Ogrodowe kroki z tarasem, fontanną i gontem podłogi. Z tyłu znajduje się ogród z tradycyjnym piekarnikiem i tradycyjnym kranem. Parter: Sala gimnastyczna z jacuzzi, jednopokojowe mieszkanie dla gosposi, magazyn, maszynownia, pokój do prania. Pierwsze piętro: WC, szafa, winda obsługująca wszystkie piętra, kuchnia z meblami Scavolini i dostęp do ogrodu. Jadalnia w otwartej przestrzeni z otwartym sufitem szklanym, 2 salony z kominkiem, biuro. Duże drzwi do balkonów są podwójnie oszklone. Drugie piętro: Piękne wewnętrzne schody z oryginalną balustrady prowadzi do 3 sypialni. Każda sypialnia posiada łazienkę i drewniane szafy. W głównej sypialni, ściana przy łóżku jest z oświetleniem LED. Wszystkie sypialnie mają dostęp do balkonu lub tarasu. Trzecie piętro: Oto pensjonat, z dużą otwartą przestrzeń z salonem i kuchnią, łazienka i sypialnia z dużą garderobą. Na zewnątrz znajduje się balkon i duży taras. Willa posiada system ogrzewania i chłodzenia, gorącą wodę, słoneczny podgrzewacz wody i wewnętrzne wentylatory. Certyfikat energetyczny to B +.