Mieszkanie 3 pokoi 159 m² Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Grecja

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni
$2,48M
$15,594/m²
;
In CRM: 56289
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Miasto
    Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $15,594/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    159 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    159 m²

Opis

Na sprzeda? w ramach budowy dwupoziomowy 159 m kw. w Atenach. Duplex znajduje się na 4 piętrze i 5 piętrze. 4 piętro składa się z salonu z kuchnią, jeden WC. 5 piętro składa się z 3 sypialni, 3 łazienki. Widok na miasto, morze, góry otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w obiekcie: parking, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. Również na sprzedaż jest mieszkanie 102 m ² na drugim piętrze w cenie 882.000 euro. Apartament znajduje się w strefie przybrzeżnej Voula.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni