Mieszkanie 4 pokoi 192 m² Municipality of Nea Propontida, Grecja

Grecja, Municipality of Nea Propontida, Nea Moudania
$299,447
$1,560/m²
;
In CRM: 1629
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.03.2026

Cena za m²
    $1,560/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    192 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Ten apartament znajduje się w mieście Nea Moudania 1700 metrów od ładnej piaszczystej plaży oznakowanej Błękitną Flagą. To wygodne dla życia przez cały rok ze względu na jego "idealną pozycję. Nea Moudania posiada szeroką infrastrukturę na wakacje letnie, jak również na stałe, ze względu na swoją" bliskość do szerokiej piaszczystej plaży i znajduje się w środkowej odległości w kierunku Saloniki, pierwszy i drugi palec Halkidiki. Apartament znajduje się na 1 piętrze i składa się z salonu z kominkiem z kuchnią, 4 sypialnie, 2 łazienki, 1 wc i schowek. Indywidualny system ogrzewania (benzyna), ogrzewanie słoneczne, warunki powietrza, drzwi bezpieczeństwa. Więcej informacji o Nea Moudania > >

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Nea Propontida, Nea Moudania