Dom 2 pokoi 55 m² Nea Potidea, Grecja

Nea Potidea, Grecja, Municipality of Nea Propontida
$138,206
$2,513/m²
;
In CRM: 1465
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.03.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Oddzielny dom z ogrodem znajduje się na przedmieściach Nea Potidea wsi 1200 metrów od piaszczystej plaży. Jest 800 metrów kwadratowych ogród wokół domu z grilla. Dom składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka i balkon 25 m ² z widokiem na morze. Na parterze znajduje się magazyn 34 m kw. Istnieje możliwość budowy dodatkowych 40 metrów kwadratowych na 2 piętrze. Więcej informacji o Nea Potidea > >

Lokalizacja na mapie

Nea Potidea, Grecja, Municipality of Nea Propontida