Dom 8 pokojów 177 m² Mylly, Finlandia

Jarvenpaa, Mylly, Finlandia, Helsinki sub region
$374,076
$2,113/m²
;
In CRM: 673071
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

• Adres
    Vilppulankuja, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    177 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    867 m²

Opis

Przestronne, uniwersalny dom jednoosobowy szuka nowych mieszkańców! Jednopoziomowy, ceglany dom jest idealny dla dużej rodziny, dwóch pokoleń życia lub przedsiębiorcy. Dom można podzielić na dwa apartamenty, ponieważ ma dwie kuchnie i dwie łazienki. Sauna i większa łazienka zostały niedawno odnowione, a pomieszczenia domu są elastycznie przekształcone do różnych potrzeb. Istnieje obecnie siedem sypialni w domu, oprócz dużego salonu z jadalnią, pomieszczenie użytkowe i inne udogodnienia. Komfort życia jest wzmocniony kominkiem magazynowym, panelami słonecznymi i dwoma pompami ciepła powietrza, które skutecznie chłodzą się latem. Moc wyjściowa paneli słonecznych jest doskonałą zaletą np. dla kierowcy elektrycznego. Dom posiada również odzyskiwanie ciepła i rezerwowe ogrzewanie podłogowe. Obiekt składa się z carport, dwóch ciepłych pomieszczeń magazynowych i działającego strychu o powierzchni około 40 m ², który zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie. WSTRZYKIWACZA KONTROLA 31.3.2026. Poproś o raport! Na dziedzińcu znajduje się słoneczny taras i ogrodzony ogród z dużą ilością miejsca na gry i gry. Poza tym, na podwórku jest plac zabaw. Płaska fabuła i jednopoziomowe rozwiązanie ułatwiają wszystkim poruszanie się. Przed domem urządzony jest osobisty bruk brukowy Helsinki, co nie ma miejsca w każdym miejscu. Lokalizacja jest cicha i odpowiednia dla rodzin z dziećmi w Annankulma, Pietilä, obok nowego przedszkola. Ścieżki zewnętrzne i narciarskie są dostępne niemal z domu. Stacja Haarajoki jest oddalona o pięć minut spacerem, przystanek autobusowy znajduje się obok i jest płynne połączenie z Helsinki metropolii wzdłuż Lahdenväylä. Miejska działka czynszowa o powierzchni 867 m ² może być wykupiona tanio w cenie €34,852. Tam...