Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Martinniemi, Finlandia

Haukipudas, Martinniemi, Finlandia, Oulu sub region, Oulu
$68,926
$1,168/m²
;
In CRM: 672255
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

• Adres
    Veistamonkuja, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,168/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzedaż: odnowiony i przytulny apartament z jedną sypialnią w cichej dzielnicy Martinniemi Haukipudas. To 59 m ² jednostka końcowa terraced dom apartament został ukończony w 1991 roku i oferuje funkcjonalny układ i komfortowe samotne życie. W apartamencie znajduje się prywatna sauna, przestronny i jasny salon oraz hojny ogród, który zapewnia dodatkową prywatność i możliwość korzystania z zewnątrz. Bycie jednostką końcową oznacza również większy spokój i mniejszy ruch stóp. Pompa ciepła źródła powietrza poprawia komfort przez cały rok i pomaga utrzymać koszty energii pod kontrolą. Wygody każdego dnia zwiększa carport przestrzeni i światłowodowe szerokopasmowe, idealne do zdalnej pracy i gładkiego korzystania z internetu. Mieszkanie zostało odnowione, więc można wprowadzić się bez większych problemów renowacji. Ten dom jest doskonałym wyborem zarówno jako pierwszy dom, jak i dla inwestorów. Mieszkanie jest sprzedawane z lokatorem na miejscu. Miesięczny czynsz: 580 EUR + woda 25 EUR.

Lokalizacja na mapie

Haukipudas, Martinniemi, Finlandia, Oulu sub region, Oulu
Edukacja