Willa 4 pokoi 4 500 m² Souni Zanatzia, Cypr

Souni Zanatzia, Cypr
$5,65M
$1,255/m²
;
In CRM: 244669
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    4 500 m²

Opis

Odkryj niezwykły luksusowy majątek w Souni, jednym z najbardziej prestiżowych i malowniczych przedmieść Limassol. Ta wyjątkowa rezydencja z 4 sypialniami łączy elegancję, komfort i premium stylu życia udogodnienia, oferując naprawdę wyjątkowe doświadczenie życia w otoczeniu przyrody i zapierające dech w piersiach widoki na góry. Na parterze znajduje się przestronna część mieszkalna i jadalnia z otwartym planem, połączona płynnie z w pełni wyposażoną kuchnią projektancką i przytulnym pokojem rodzinnym. Wnętrze jest pięknie urządzone z wysokiej klasy umeblowaniem, w tym stół bilardowy, fortepian pełnej wielkości, wykwintne włoskie żyrandole, a wewnątrz kominek gazowy, który tworzy ciepłą i wyrafinowaną atmosferę. Dodatkowe pomieszczenia obejmują prywatne biuro i oddzielną pralnię dla maksymalnej wygody. Na górze, nieruchomość oferuje cztery hojnie wielkości en- suite pokoje, każdy z bezpośrednim dostępem do imponującego 30m ² balkon z widokiem na ogrodów i okolicznych gór. Oddzielne wejście prowadzi do w pełni wyposażonego pokoju pokojówki zaprojektowanego dla dwóch osób, zapewniając prywatność i praktyczność. Nieruchomość obejmuje również pensjonat i przestronny podwójny garaż o pojemności dla trzech pojazdów. Przeznaczony do luksusowego życia i rozrywki, na zewnątrz znajduje się wspaniały basen nieskończoności z budynkiem - w jacuzzi, grill z kominkiem na zewnątrz, zadaszony pawilon z sauną i wanną z hydromasażem, a także prywatny kort tenisowy, w pełni wyposażona siłownia, stylowy bar i plac zabaw dla dzieci. Otoczony ekskluzywnym ogrodem w stylu francuskim z nawadnianiem dostarczanym przez prywatną studnię wodną, ta niezwykła rezydencja oferuje spokój, prywatność i wyrafinowaną elegancję w każdym szczególe. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym alarmy i kamery nadzoru, zapewniają całkowity spokój umysłu.