Mieszkanie 2 pokoi 116 m² Kiti, Cypr

Kiti, Cypr
$271,137
$2,337/m²
;
In CRM: 62987
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,337/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Opis

Kompleks mieszkalny położony w samym sercu Kiti. Rezydenci korzystają z udogodnień premium, w tym siłownia, basen, sauna, salon i grill. Gdzie styl spotyka spokój, oferując podwyższony sposób życia. Główne cechy Przestronne balkony Wykończenia jakościowe i materiały naturalne Efektywna energetycznie konstrukcja Szybkość światłowodowy internet Panele słoneczne zasilające obszary wspólne Stacje ładowania pojazdów elektrycznych Dostęp do windy Bezpieczne wejście Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 86,5 m2 Pokryte werandą 29 m2 Cena 235.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 85,5 m2 Pokryta weranda 24,5 m2 Cena 240.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: grudzień 2027 r.