Mieszkanie 2 pokoi 106 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$288,280
$2,720/m²
;
In CRM: 62788
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.03.2026

Cena za m²
    $2,720/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Opis

Kompleks mieszkalny idealnie położony w Larnaca w pobliżu nowego Metropolis Larnaca Mall. Projekt jest bardzo blisko centrum miasta, głównych autostrad i szerokiej gamy udogodnień codziennego użytku. Projekt składa się z 9 luksusowych apartamentów. Główne cechy Open-plan salon i jadalnia z dostępem do większej werandy Nowoczesna kuchnia, bezproblemowo zintegrowana z przestrzenią życiową Przestronne sypialnia master z budynk- w szafy Stylowa łazienka z eleganckim wykończeniem Specjalne miejsce parkingowe i prywatne przechowywanie Przepisy dotyczące klimatyzacji Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia mieszkalna 77 + 8 m2 Pokryte werandą 21 m2 Ogród dachowy 58 m2 Cena 250.000 euro plus VAT Apartament 3. piętro Powierzchnia mieszkalna 77 + 8 m2 Pokryte werandą 19 m2 Ogród dachowy 51 m2 Cena 255.000 euro plus VAT Data zakończenia: lipiec 2026 r.