Mieszkanie 1 pokój 60 m² Anarita, Cypr

Anarita, Cypr, Anarita
$175,565
$2,926/m²
;
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,926/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Opis

Położony w uroczej miejscowości Anarita, zaledwie kilka minut jazdy od Pafos, ten jednopokojowy apartament oferuje harmonijną mieszankę przytulności, wygody i śródziemnomorskiego stylu życia. Apartamenty znajdują się na drugim piętrze dobrze utrzymanego kompleksu niskiego wzrostu, zbudowany w 2014 roku, i znajdują się w spokojnej, odosobnionej atmosferze, idealne zarówno dla stałego pobytu i rekreacji. Przestrzeń wewnętrzna jest wypełniona naturalnym światłem i przemyślany dla komfortowego życia: przytulny salon, przestronna sypialnia i funkcjonalny układ tworzą uczucie lekkości i praktyczności. Kompletny system klimatyzacji zapewnia komfort o każdej porze roku. Mieszkańcy kompleksu mogą korzystać ze wspólnego basenu - świetne miejsce na relaks pod ciepłym cypryjskim słońcem, jak również winda, która zapewnia wygodny dostęp do apartamentów. Dodatkową zaletą jest prywatna składownia, która zapewnia użyteczną przestrzeń do przechowywania. Przytulny balkon staje się idealnym rogiem na poranną kawę lub spokojne godziny wieczorne z widokiem na spokojne otoczenie. Apartamenty te są skuteczne rozwiązanie zarówno dla inwestycji i rekreacji lub komfortowe mieszkanie w popularnej lokalizacji w pobliżu wszystkich niezbędnych infrastruktury i wybrzeża.

Lokalizacja na mapie

Anarita, Cypr, Anarita
Jedzenie i picie
Rekreacja