Dom 4 pokoi 210 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$566,354
$2,697/m²
;
In CRM: 243341
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    210 m²

Opis

Wyjątkowy narożnik oddzielony rezydencja znajduje się w spokojnej i wysoce pożądanej okolicy Anthoupoli. Ten piękny dom oferuje 210 m ² powierzchni krytych i jest utrzymywany w doskonałym stanie, co czyni go idealnym dla rodzin poszukujących komfortu, prywatności i wysokiej jakości życia. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 2 minuty od Papantoniou i supermarketów Lidl, jak również w pobliżu szkół i wszystkich niezbędnych udogodnień. Cechy własności • 210 m ² Obszary chronione • 4 Przestronne sypialnie • 2 łazienki + 1 Toaleta dla gości • Piękny ogród krajobrazowy • obszar grill z wyświetlaczem cyfrowym, wysięgnikiem elektrycznym i zlewem • Eleganckie szklane ogrodzenia i bramki ze stali • Automatyczne główne bramy wejściowe • Zamknięty garaż z drzwiami aluminiowymi i pilotem dla dwóch samochodów • Magazyn z zamontowanymi półkami • Centralne ogrzewanie w całym domu • 7 Urządzenia klimatyzacyjne • 300L Słoneczny podgrzewacz wody • Pralnia na parterze ze zlewem • Dodatkowe miejsce do mycia na górze • Elektryczne okiennice na wszystkich oknach • Pełny system zabezpieczeń alarmów Nieruchomość łączy przestrzeń, funkcjonalność i bezpieczeństwo, oferując idealne środowisko dla komfortowej rodziny mieszkającej w cichej i prestiżowej dzielnicy.