Mieszkanie 3 pokoi 124 m² Kiti, Cypr

Kiti, Cypr
$287,168
$2,316/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $2,316/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    124 m²

Opis

Przedstawiamy ekskluzywny projekt butikowy, który tworzy komfortową i nowoczesną przestrzeń życiową w malowniczej miejscowości Kiti, zaledwie dziesięć minut jazdy od Larnaca. Kompleks znajduje się w cichej i aktywnie rozwijającej się okolicy, w odległości spaceru od wszystkich niezbędnych infrastruktur - sklepy, przytulne kawiarnie, restauracje i centralny plac wsi. Projekt obejmuje sześć przytulnych apartamentów łączących nowoczesną architekturę, aktualne standardy budowlane i rozwiązania projektowe. Każda rezydencja jest przemyślana na najmniejszy szczegół, aby zapewnić komfort i praktyczność: wysokiej jakości materiały, funkcjonalne układy i eleganckie wykończenia, gwarantując nienaganną jakość i minimalne koszty utrzymania. Apartamenty spełniają klasę efektywności energetycznej A, zapewniając przyjazność dla środowiska i oszczędność życia. Unikalny apartament z trzema sypialniami na pierwszym piętrze ma bezpośredni dostęp do przestronnego prywatnego tarasu, gdzie można spędzić czas i zrelaksować się na świeżym powietrzu. Mieszkańcy kompleksu będą mieli dostęp do zadaszonego parkingu, dobrze utrzymanego terenu, a także dodatkowych opcji, w tym paneli fotowoltaicznych. Projekt ten jest świetną opcją dla tych, którzy szukają nowoczesnego domu w cichym środowisku, nie rezygnując z zalet infrastruktury miejskiej.