Willa 3 pokoi 230 m² Prasteio Avdimou, Cypr

Prasteio Avdimou, Cypr, Prastio Avdimou
$419,523
$1,824/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    230 m²

Opis

Projekt tylko dwóch domów zlokalizowanych tuż za dystryktem Limassol. Idealny do spokojnego, cichego stylu życia, ale nadal stosunkowo blisko głównego miasta Pafos lub Limassol. Istnieje lokalna szkoła podstawowa w społeczności, mini rynki, tawerny i więcej. Dostawa - 18 miesięcy.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?