Mieszkanie 2 000 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

$2,54M
$1,268/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $1,268/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 000 m²

Opis

Magazyn w obszarze przemysłowym Agios Athanasios składający się z wewnętrznej powierzchni pokrytej 2000 m ² składającej się z Magazynu z wysokimi sufitami na tylnym końcu budynku i recepcji, 5 biur, 6 wc i kuchni z przodu budynku. Na górnej części budynku znajduje się kolejne 5 biur. Magazyn jest w doskonałym stanie. Niektóre zdjęcia pokazują niższe sufity w niektórych obszarach, które zostały objęte do ich celów biznesowych, jednak panele niższego sufitu mogą być usunięte w celu nadania tej samej wysokości co wyższe sufity. szerokość sześciu metrów po obu stronach magazynu 1,800 magazynów o powierzchni 200 m2 powierzchni biurowej

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte