Mieszkanie 4 pokoi 227 m² Pano Kivides, Cypr

$691,393
$3,046/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,046/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    227 m²

Opis

Oddzielny dom z dużym pięknym ogrodem i werandy składające się z 4 sypialni, łazienka z dodatkową WC, przestronna kuchnia z miejscem do siedzenia, dwa kominki. Jeden w kuchni, a drugi w salonie. Kolejny mały dom jest dostępny obok domu 60 m2 składa się 4 pokoje z dodatkową kuchnią i dodatkową WC. Dom ma mnóstwo miejsc parkingowych.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?