Mieszkanie 4 pokoi 320 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

$1,01M
$3,151/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,151/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Pomieszczenie gospodarcze

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Barbecue

Opis

Najbardziej ekskluzywna willa z 4 sypialniami w okolicy Ayios Athanasios. Willa znajduje się w cichej lokalizacji w cul de sac i obok zieleni dając pełną prywatność. Powierzchnia pokryta jest 320m ² i ma powierzchnię 900m ². Istnieje wiele dodatków, które obejmują ogrzewanie podłogowe c / h a / c panoramiczne dojrzałe ogrody z własnym systemem nawadniania i zadaszony garaż.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?