Mieszkanie 5 pokojów 350 m² Ypsonas Municipality, Cypr

$864,241
$2,469/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $2,469/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Pomieszczenie gospodarcze

Opis

Pięć sypialnia VILLA ze SWIMMING POOLFive sypialni willi w Ypsonas Fantastyczne i najbardziej oryginalne niestandardowe zbudowany dom 350m ² pokryte & 409 m ² działki. Podwójne drzwi wejściowe, hala, salon / sala telewizyjna, miejsce do siedzenia / jadalnia oferuje pełne szkło czołowe z panoramicznym widokiem na Limassol. Oddzielna kuchnia w pełni wyposażona w najwyższej jakości urządzenia, bar na wyspie, granitowe blaty robocze i dużą powierzchnię użytkową. Kuchnia ma ogromne magazyny, gości WC. Górny poziom posiada 4 sypialnie, master en suite z spacerem w szafy, główna łazienka z jacuzzi, korytarz z dodatkową powierzchnią do przechowywania i biura lub dodatkowe miejsce do siedzenia na przestronnym lądowaniu. Dolny poziom gruntu posiada oddzielny apartament lub pokój pokojowy z prysznicem w sypialni kuchnia / wc oddzielny obszar siedzący / tv, gdzie patio drzwi otwarte na s / basen i na zewnątrz miejsc siedzących. Ten wspaniały dom obniżył sufity z reflektorów, płytki ceramiczne na poziomie gruntu, solidne schody irrocco ze stali nierdzewnej poręcze pełne a / c i c / h, wszystkie białe towary, podwójne szyby z rolet.

Lokalizacja na mapie

Ypsonas Municipality, Cypr

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %