Mieszkanie 1 pokój 75 m² Ypsonas Municipality, Cypr

Ypsonas Municipality, Cypr
$264,949
$3,533/m²
;
In CRM: 60986
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.11.2025

Cena za m²
    $3,533/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Nowy rozwój jest idealnie położony w Ypsonas, Limassol. Projekt oferuje ekskluzywne apartamenty z 1 i 2 sypialniami, z dużą przestrzenią otwartych planów i zadaszonych tarasów. Główne cechy Oświetlenie kontrolne, cieniowanie Panele fotowoltaiczne Pełna izolacja termiczna Ładowanie EV Materiały ekologiczne Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 55 m2 Pokryte werandą 19,6 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia