Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Ypsonas Municipality, Cypr

Ypsonas Municipality, Cypr
$305,267
$2,964/m²
;
In CRM: 60983
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.11.2025

Cena za m²
    $2,964/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Nowy rozwój jest idealnie położony w Ypsonas, Limassol. Projekt oferuje ekskluzywne apartamenty z 1 i 2 sypialniami, z dużą przestrzenią otwartych planów i zadaszonych tarasów. Główne cechy Oświetlenie kontrolne, cieniowanie Panele fotowoltaiczne Pełna izolacja termiczna Ładowanie EV Materiały ekologiczne Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 80,6 m2 Pokryte werandą 22,5 m2 Cena 265.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 80,6 m2 Pokryte werandą 22,5 m2 Cena 280.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia