Dom 4 pokoi 161 m² Trimithousa, Cypr

Cypr, Trimithousa
$542,953
$3,372/m²
;
In CRM: 60857
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.11.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    161 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    309 m²

Opis

Nowoczesne Domy i Maisonettes w Tremithonia, zaledwie kilka minut od miasta Pafos i pięknej śródziemnomorskiej linii brzegowej. W każdym domu znajdują się przestronne, otwarte obszary mieszkalne, wysokiej jakości wykończenia oraz prywatne przestrzenie zewnętrzne. Główne cechy Wybór domów 2, 3 i 4-pokojowych Nowoczesny projekt architektoniczny z wykończeniami premium Prywatne ogrody i opcjonalne baseny Normy budowy energooszczędne Cichy obszar mieszkalny w pobliżu szkół, sklepów i udogodnień 5 minut od centrum miasta Pafos i 10 minut od plaży ZWALCZANIE Dom Powierzchnia wewnętrzna 145 m2 Pokryte werandy 16 m2 Ogród dachowy 30 m2 W tym projekcie jest więcej domów. Status: Plan wyłączenia