Mieszkanie 2 pokoi 109 m² Asomatos Municipality, Cypr

$526,608
$4,850/m²
;
In CRM: 31066
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.12.2025

Cena za m²
    $4,850/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²

Opis

Ten nowoczesny apartament z 2 sypialniami oferuje 108,59 m ² komfortowej przestrzeni wewnętrznej. Położony w popularnej okolicy Asomatos, nieruchomości oferuje 1 łazienka i otwarty układ przeznaczony do praktycznego życia. Apartament znajduje się w nowym budynku z windą i oferuje wysoką efektywność energetyczną A, zapewniając zarówno komfort i niższe koszty użytkowania. Mieszkańcy będą korzystać z dostępu do doskonałych obiektów komunalnych, w tym basen i dobrze wyposażona siłownia. Mieszkanie jest nieumeblowane, co pozwala na elastyczność do personalizacji nowego domu do smaku. Duże okna zapewniają jasne, przestronne wnętrza i piękny widok na miasto. Asomatos jest znany ze swojego spokojnego środowiska w połączeniu z wygodną bliskość do głównych dróg, dzięki czemu podróż łatwo i szybko. Obszar ten oferuje łatwy dostęp do autostrady i jest blisko supermarketów, sklepów i innych udogodnień. Pobliskie pole golfowe jest idealne do wypoczynku i relaksu, dzięki czemu Asomatos jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i rodzin. Ta nieruchomość jest reklamowana przez Fox Realty - Limassol / Pafos. Nie przegap okazji do zabezpieczenia nowego domu w pożądanej okolicy z nowoczesnych udogodnień i doskonałą lokalizacją.