Mieszkanie 2 pokoi 115 m² Konia, Cypr

$311,127
$2,705/m²
;
In CRM: 29270
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $2,705/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze
  • Widok miasta

Opis

Odkryj nowy dom w tym pięknym apartamencie zlokalizowanym- w pożądanej okolicy Konia. Ten key- gotowy obiekt posiada 85,6 m ² powierzchni wewnętrznej, zaprojektowany z nowoczesnym życiem w umyśle. Z dwie przestronne sypialnie i dwie łazienki, jest idealny dla rodzin lub osób poszukujących dodatkowego pokoju do rozrywki. Ten apartament położony jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, który oferuje urzekające widoki na miasto i morze. Zbudowany w 2025 roku, posiada efektywność energetyczną ocenione A, zapewniając, że nie tylko żyć w komforcie, ale również zaoszczędzić na użyteczności publicznej. Konia jest znana ze swojego spokojnego środowiska, dobrze utrzymanych ulic i bliskości niezbędnych udogodnień. Korzystaj z szybkiego dostępu do lokalnych sklepów, restauracji i parków, a jednocześnie pozostań wygodnie w pobliżu autostrady, aby bez wysiłku dojeżdżać. Ten nieurządzony apartament jest pustym płótnem, gotowy do stworzenia wymarzonej przestrzeni życiowej. Nie przegap okazji, by uczynić tę fantastyczną posiadłość swoją własną.