Bungalow z 3 sypialniami 96 m² Souni Zanatzia, Cypr

$543,896
$5,645/m²
;
In CRM: 30953
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    482 m²

Opis

Na sprzedaż off plan, ten nowoczesny bungalow oferuje komfortowe życie w spokojnej okolicy Souni- Zanakia. Z łącznej powierzchni wewnętrznej 96.35 m ², dom posiada trzy sypialnie i dwie łazienki, wszystkie wygodnie rozmieszczone na jednym piętrze dla łatwego dostępu i mobilności. Bungalow jest zaprojektowany z myślą o praktyczności i wydajności. Jest to klasa efektywności energetycznej A, co oznacza niższe koszty użytkowania i zmniejszenie śladu środowiskowego. Dom jest sprzedawany nieumeblowany, co pozwala zaprojektować i wyposażyć wnętrze dokładnie jak chcesz. Souni- Zanakia jest znany z spokojnego środowiska, ustawić wśród bujnych lasów sosnowych i pięknych krajobrazów. Obszar oferuje relaksujący styl życia z dala od ruchliwego miasta, ale pozostaje w zasięgu niezbędnych udogodnień, szkół i połączeń transportowych. Jest to idealne miejsce dla rodzin i tych, którzy szukają cichego miejsca, aby zadzwonić do domu.

Lokalizacja na mapie

Souni Zanatzia, Cypr
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %