Mieszkanie 3 pokoi 290 m² Neo Chorio, Cypr

$783,579
$2,702/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $2,702/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    290 m²

Opis

Jest to piękny przybrzeżne wsi 3 sypialnie willi na sprzedaż w słynnym letnim miejscu Polis i Latchi obszarze na Cyprze. Willa znajduje się w pobliżu spektakularnego Parku Narodowego Akamas i słynnej plaży Blue Lagoon. Wyłączne rezydencje - podziwiać spektakularne widoki na morze i góry i otoczone przez piękne zielone krajobrazy. Położony na wzniesionym płaskowyżu i nad morzem i Latchi Marina malowniczy krajobraz z przodu jest niesamowite. Istnieje wiele lokalnych tawern i obiektów w pobliżu, a nawet w odległości spaceru. Jest to idealne miejsce na posiadanie nieruchomości jako stałego domu lub domu wakacyjnego. W pobliżu znajduje się zorganizowana plaża z usługami i wszystkich głównych sportów morskich w Latchi Marina można znaleźć. Wycieczki łodzią i Safaris do Blue Lagoon i Akamas półwyspu codziennie i wiele więcej do zrobienia, aby spędzić dzień. Zachody słońca są piękne w okolicy i miejscowi ludzie lub cudzoziemcy uwielbiają mieszać i cieszyć się tradycyjnym prawdziwym cypryjskim życiu.