Mieszkanie 3 pokoi 128 m² Kouklia, Cypr

$684,479
$5,360/m²
;
In CRM: 25457
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,360/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    128 m²

Opis

Jest to 3 sypialnie piękna willa na sprzedaż w wyjątkowej okolicy w Ha Potami. Należy do zagrożonego kompleksu z monitoringiem. Willa posiada prywatny basen i jest zaprojektowana na dużej działce. Ścieżki spacerowe i pola golfowe otaczają całe terytorium kompleksu. Wszystkie wille w kompleksie posiadają przestronne przestrzenie odkryte, baseny i znajdują się w malowniczych zacisznych obszarach kompleksu wypoczynkowego z cudownymi widokami na Secret Valley i Morza Śródziemnego. Kompleks ten jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się spokojem i prywatnością, ale jednocześnie być w pobliżu wszystkich udogodnień