Mieszkanie 2 pokoi 108 m² Kouklia, Cypr

$559,152
$5,177/m²
;
In CRM: 24443
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $5,177/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Ten pięknie prezentowany dwupokojowy apartament premium znajduje się w południowo-po obszarze Aphrodite Hills Resort, oferując nowoczesny design, komfort i bezproblemowy styl życia. Położony na pierwszym piętrze, dom jest gustownie urządzone w neutralnych kolorach z tętniącymi życiem akcentami i oferuje wysokiej jakości oprawy i oprawy w całym. Przestronne wnętrze obejmuje nowoczesny open- plan życia, jadalnia i obszar kuchenny wykończony elegancką marmurową podłogą Crema, podczas gdy obie sypialnie szczycą się ciepłym parkietem. Układ oferuje jedną sypialnię dwuosobową z łazienką i drugą sypialnią bliźniaczą obsługiwaną przez dodatkową łazienkę. Ukryta podwójna klimatyzacja zapewnia komfort całoroczny, a mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do wspólnych basenów. Idealnie położony w odległości spaceru od placu Village Square, Retreat Spa, PGA golf obiektów, i tenis / Padel akademii, nieruchomość ta zapewnia zarówno wygody i luksusowego stylu życia ośrodka. W pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesne urządzenia elektryczne, to również korzysta z hojnych werandy, przydzielony parking i bezpieczeństwa na miejscu. FAQ - Dwuosobowy apartament Premium w Aphrodite Hills 1. Mieszkanie jest w pełni umeblowane? Tak, apartament jest w pełni umeblowany i obejmuje wszystkie niezbędne urządzenia elektryczne. 2. Na którym piętrze jest mieszkanie? Znajduje się na pierwszym piętrze. 3. Ile sypialni i łazienek ma apartament? Obiekt oferuje dwie sypialnie (jeden apartament dwuosobowy i jeden twin) i dwie łazienki w sumie. 4. Czy apartament ma klimatyzację? Tak, apartament posiada ukryte podwójne klimatyzatory w całym. 5. Jaki rodzaj podłogi posiada nieruchomość? Podłoga z marmuru Crema jest używana w pomieszczeniach mieszkalnych, jadalnych, kuchennych i łazienkowych, podczas gdy sypialnie wyposażone są w parkiet. 6. Czy posiadłość ma dostęp do basenu? Tak, mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do wspólnych basenów. 7. Czy parking jest dostępny? Tak, apartament zawiera przydzielony parking. 8. Jak blisko jest nieruchomości do udogodnień? To jest w odległości spaceru od placu Village, restauracje, sklepy, spa, sprzęt golfowy, i tenis / Padel akademii. 9. Są miejsca na zewnątrz? Tak, apartament oferuje duże werandy idealne do relaksu lub na zewnątrz jadalnia. 10. Czy apartament nadaje się do stałego życia lub na wakacje? Nieruchomość jest idealna zarówno dla życia przez cały rok, jak i jako dom wakacyjny premium Doskonała okazja do posiadania mieszkania premium w jednym z najbardziej pożądanych obszarów kurortów Cypru.